04.04.2018 р. член Американського союзу консерваторів  Юрій Янчишин прочитав лекцію на тему: «Консервація та реставрація деревини». На заході були присутні представники Міністерства культури України, Національного науково-дослідного реставраційного центру України, Українського національного комітету ICOMOS, Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв, Інституту археології  НАН України, Центру археології Києва НАН України, Музею історії міста Києва, Музею О.Гончара та громадськості.

На питання по результатам Круглого столу надійшли відповіді від Інституту археології НАН України, УПЦ КП, УАПЦ, Митрополита Київського і всієї України, Інституту історії НАН України, Національного інституту стратегічних досліджень, представників ICCROM, ICOMOS та ICOM, а також від польського фахівця Агнешки Стемпін.

За результатами протокольних доручень проведена відповідна робота, зокрема замовником робіт на Поштовій площі, щодо розробки альтернативного проекту укріплення підземної споруди, для можливості продовження археологічних досліджень.

Відповідно до інформації замовника, компанією інвестором заплановано витрат на проведення археологічних досліджень на Поштовій площі на загальну суму більше 7 млн грн., з яких уже витрачено понад 5 млн. грн.

Щодо бюджетних коштів, то містом заплановано фінансування на рівні 27 млн. грн, а вже витрачено - 1,2 млн. грн.