14 березня 2018 року відбувся Круглий стіл, присвячений археологічним дослідженням на Поштовій площі у м. Києві  за участю міжнародних фахівців із Польщі та США. Метою засідання була презентація міжнародним фахівцям знайдених артефактів in situ, ознайомлення їх із результатами вже проведених досліджень та обговорювання головних проблемних питань, які на сьогодні є найважливіші, а саме: в який спосіб консервувати знахідки які є і можуть бути там  знайдені; які перспективи цього розкопу; чи можлива музеєфікація того що знайдено, в який спосіб, де саме; можливість створення музею безпосередньо на місці самого розкопу. Були вислухані думки, як зарубіжних, так і вітчизняних експертів щодо порушених питань.

Також, з відповідними питаннями Департамент культури звернувся до присутніх на Круглому столі експертів, щоб вони дали суб’єктивні рекомендації по складеній ситуації.

До того ж, листи із запитаннями щодо факту Хрещення Київської Русі князем Володимиром Великим саме на Потовій площі - були направлені до Інституту археології НАН України, предстоятелям УПЦ КП та МП, а також предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви.